آموزشگاه زیبایی

iStock Imageبرای راه اندازی آکادمی آموزش زیبایی خود به چه چیزهایی نیاز دارم؟

برای راه اندازی آکادمی آموزش زیبایی خود به چه چیزهایی نیاز دارم؟

ایجاد آکادمی زیبایی شخصی ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. این می تواند به شما کمک کند تا یک حرفه جدید را شروع کنید و به دیگران کمک کند تا موضوعی را که بیشتر به آن علاقه دارید آموزش دهند.

همیشه مطمئن شوید که صلاحیت مو و زیبایی مرتبطی را که می خواهید آموزش دهید، دارید. این تمرین خوبی است که مطمئن شوید خودتان به بالاترین سطح می‌رسید یا حداقل برای آن تلاش کنید.

پس شما تجربه لازم را دارید؟ سپس دو مرحله بعدی را تکمیل کنید و بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه مشهد زیبایی خود را راه اندازی کنید!

تدریس یک مهارت است

ضروری است که مدرک تحصیلی داشته باشید که با تجربه شما با مهارت های تدریس رسمی مطابقت داشته باشد. Level 3 Award in Education and Training (PTLLS) یک دوره حضوری 3 روزه است که پایان آن به شما این امکان را می دهد که بدون نظارت، درس های زیبایی خود را آموزش دهید.

آموزش Train Aid Level 3 به شما کمک می‌کند یاد بگیرید که چگونه از طرح‌های درسی و برنامه‌های عملی استفاده کنید و به شما تمرینی در دنیای واقعی می‌دهد تا درس خود را ارائه دهید. برای اطلاعات کامل دوره اینجا را کلیک کنید.

3 روز بی فایده؟ نگران نباشید، شما همچنین می توانید دقیقاً همان دوره را از طریق آموزش از راه دور تکمیل کنید.

اهدا کننده (از جمله بیمه)

هنگامی که جایزه سطح 3 خود را در آموزش و پرورش به دست آوردید، اکنون آماده ثبت نام در یک نهاد اعطا خواهید بود. Train Aid برای این منظور BABTAC را توصیه می کند که یک بسته بیمه برای مربیان زیبایی نیز ارائه می دهد.

این فرآیند شامل پرداخت سالانه و هزینه برای هر دوره کوتاهی است که با آنها راه اندازی می کنید. سپس کلاس های شما توسط یک نهاد اعطا کننده اعتبار می شود و نامزدهای جدید شما شرایط بیمه لازم را برای سالن های خود برآورده می کنند.